O firmie

O firmie

Kilka słów o naszej działalności

DywanEryk.pl, to marka firmy JDF Serwis zajmującej się ogólnopojętym sprzątaniem. Nasza przygoda z praniem dywanów zaczęła się 10 lat temu. Na początku działalności pranie dywanów wykonywaliśmy na miejscu w domach klientów wykorzystując sprzęt firmy Karcher.

Chociaż nasi klienci byli zadowoleni z jakości wykonywanych przez nas usług, to jednak my wciąż odczuwaliśmy pewien niedosyt, a zdobyta wiedza i doświadczenie sprawiły, że chcieliśmy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie wykorzystując najnowszy sprzęt i technologie, których nie sposób zastosować w domowych warunkach.

Profesjonalna stacjonarna pralnia dywanów

Z czasem postanowiliśmy otworzyć stacjonarną pralnię dywanów, gdzie dywany poddawane są specjalistycznym zabiegom czyszczącym i doprowadzane do stanu jak najbardziej zbliżonego do dywanu w chwili zakupu. Dzięki profesjonalnej pralni dywanów jesteśmy w stanie zaoferować usługi prania dywanów na możliwie najwyższym poziomie wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt w postaci automatycznych pralnic, trzepaków, wirówek, szorowarek, itp.

Wysokie kwalifikacje

Stale podnosimy swoje kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, oraz wymieniając się doświadczeniami z innymi firmami z branży pralniczej. Jeśli szukasz sprawdzonej, profesjonalnej pralni dywanów, gdzie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przywrócą dawny wygląd twoim dywanom, to zapraszamy do współpracy.
Top